Najnovšie recenzie zo sekcie GPS software

Pridané: 29. septembra 2016

• obmedzenie na OS

Po výmene Android mobilu na Windows mobile som bol nepríjemne prekvapený, že tzv."doživotná licencia" Sygic mapy nie je presná formulácia, pretože licencia sa na iný operačný systém preniesť nedá, takže "doživotná licencia" mi dňom, kedy som vymenil mobil, bola nanič.
Nefér formulovaná reklama na kúpu licencie. Malo by byť formulované s viazanosťou na OS.

Pridané: 20. novembra 2015

(naposledy upravené 24. novembra 2015)

• Zatiaľ som nemohol odskusat...už je to ok
  • Funguje super...
  • Zatiaľ nič

Nič moc keďže mi nikto neodpovedal ani na sygic supporte

Pridané: 25. augusta 2015

• Dobrá cena
  • Spoľahlivosť
  • Presnosť
  • Trochu nejasné nastavenie pri zmene trasy.

Jednoduchá navigácia na veľa krajín za dobrú cenu s možnosťou bezplatnej aktualizácie.
Produkt by som odporučil aj ostatným.

Cardinale 3.0 Full EU

Cardinale 3.0 Full EU

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 22. augusta 2015

Zakúpený v HEJ.sk

• Dovedie Vás všade
  • Len po starých cestách o tých nových akosi nevie nepozná ich

v podstate mám skoro to čo som v mojom mio C250 mal

Pridané: 8. júla 2015

• NEKUPOVAT su to amateri
  • Navigacia by bola fajn keby mi fungovala.Kupil som ju cez net aj platba cez net ,Europa za 19,99e bola v akcii.cakam uz 3 den na licencny kluc,doteraz som to riesil s 3 operatormi jeden sa vyhovara na druheho, podpora a starostlivost o zakaznika nic moc,tak ked si chcete usetrit cas aj nervy radsej to nekupovat,vyhovaraju sa ze im system blbne, to iba na Slovensku mozne je. NEKUPOVAT su to amateri.

ze jedna z najlep. navigacii

Pridané: 14. júna 2015

Zakúpený v mobilonline.sk

Pre krátkosť času a málo možností to zatiaľ využiť na 100ˇ% - všetko je zatiaľ tak, ako som očakával....s odstupom času sa budem môcť vyjadriť presnejšie a kvalifikovanejšie....

Overený zákazník VVTech Overený zákazník

Pridané: 1. júna 2015

Zakúpený v VVTech

• Ľahká inštalácia do telefónu, veľký výber máp, prehľadnosť, rýchle reakcie
  • nič zásadné

Potreboval som spoľahlivú navigáciu do mobilného telefónu. Rozhodol som sa pre Sygic a toto rozhodnutie neľutujem. Po nainštalovaní navigácie a máp pre ktoré som sa rozhodol som ju vyskúšal aj v cestnej premávke a som s ňou nadmieru spokojný. Naviguje presne, má rýchle reakcie, nie je zložitá na ovládanie.

Pridané: 25. mája 2015

• Marketing.
  • Nepresné,komplikované,nespoľahlivé.

Po skúsenostiach jednoznačne odporúčam pre android navigáciu HERE od Fínov,ktorá je spoľahlivejšie,presnejšia,jednoduchšie a má aktualizáciu máp. Úpne peckovo funguje na Nokiach resp.Windows telefónoch samozrejme off line režime.
PS:Ešte aj grafika je lepšia.

Pridané: 10. mája 2015

Zakúpený v mobilonline.sk

Super navigacia ja som šofér začiatočnik :-) a vdaka tejto navigacii sa viem orientovat aspon zo začiatku jednoducho a prehladne. Je tam všetko čo šofer potrebuje..určite ju odporučím aj znamym. A tak isto bola odporučena mne..

Pridané: 27. marca 2015

Zakúpený v mobilonline.sk

• Velmi dobrá navigácia pre Android.
  • Za krátku dobu používania zatial nič.

Výborná volba.

Pridané: 22. marca 2015

dobrá

Pridané: 8. marca 2015

• 100%

Velmi spokojny

Pridané: 9. februára 2015

Zakúpený v mobilonline.sk

menšie nepresnosti pri navygovaní orpoti samostatnej navigácii, inak som spokojný

Pridané: 8. februára 2015

• Graficke rozhranie
  • Vyhladavanie adries
  • Celkovo najprepracovanejsia navi na Android
  • Malickosti,nestoji za rec.
  • Aktualizacie map akosi nestihaju,ale len malickosti

Zijem v UK uz niekolko rokov.Preto je dobre mat aj pri sebe stale navi,neviete co sa stane.
Mam orig.TomToma Via 135,na mobile som dlhodobo skusal Navigon (Garmin),TomToma pre Android,CoPilota a Google mapy.
Su miesta,kde Vas dokruti hociktora z nich.Dolezite je pozriet si dopredu,kam vlastne idete.Na prvom mieste je hlava,navi nasleduje az potom.
Sygic je na tom jednoznacne najlepsie a zvykol som si vraviet,ze ked Vam zapnem vedla seba TomToma original a Sygic,na TomToma sa uz ani nepozriete.
Anglicke post kody a adresy su kapitola sama o sebe.Tu jednoznacne vedie Sygic,co by som ocakaval prave u TomToma.
Napr.v Leeds TomTom nevedel kde je,vytiahol ma Sygic.Rovnako dopadol kamarat s Garminom v Londyne.
Sygic jednoznacne odporucam.

Pridané: 8. februára 2015

To

Pridané: 6. januára 2015

• Bohužiaľ jedna z najlepších offline navigácií pre Android - ale to len preto, lebo ostatné navigácie sú už skutočne nepoužiteľné nepodarky. ( medzi slepými jednooký kráľom... )
  • Pozitívne hodnotenia tu, museli napísať buďto ignoranti, alebo podplatený agenti.
  • Navigácia má absolútne, ale absolútne nepoužiteľné mapy !
  • Ešte ani jeden jediný krát ma ( v Bratislave, ale i na Slovensku ) nenavigovala optimálnou trasou na miesto určenia.
  • Skúste si nastaviť trasu do IKEI, alebo GALANU - namiesto prostého odbočenia - Vás naviguje 2 km na letisko - a potom tou istou cestou 2 km späť !!! A takto naviguje úplne všade !
  • Ak tieto obchádzky zanedbáte - i tak Vás nikdy nedovedie presne na miesto určenia - najbližšie čo sa mi podarilo dostať bolo 100 metrov od cieľa - ale normálne Vás kľudne navedie i niekoľko sto metrov od cieľa a bude tvrdiť že ste na mieste určenia. Ak cieľ nebudete poznať - môžte vystúpiť z auta a kľudne sa pýtať okoloidúcich...
  • Nie je to vina telefónu ani GPS - je to vyskúšané na viacerých telefónoch - a s rovnakým hrozným výsledkom.
  • Nehovoriac o tom, že pri nastavovaní parametrov - zvolili tak nevýrazné prepínače - že nevidíte či je daný prepínač zapnutý, alebo vypnutý... a to už je prosím 12 verzia...

Testoval som 10 top offline navigácií pre Android. Absolútne kľúčová vlastnosť pri navigáciách je doviesť Vás presne na miesto určenia - a podľa možnosti optimálnou trasou. Sygic - ani jednu z týchto vlastností nemá. Najlepšie mapy má momentálne navigácia HERE ( mapy využívaj aj Garmin... ). Aj keď sa jedná o primitívnu beta verziu - i tak je zo všetkých testovaných navigácií najlepšia. Vždy ma doviedla presne do cieľa - a vždy to bolo optimálnou trasou.

Pridané: 26. decembra 2014

• ?
  • ?

Zatiaľ ešte len raz vyskúšané SLOVENSKO, nemôžeme do SAMSUNGU XCOVER2 nainštalovať všetko pre nedostatok miesta, potrebné zakúpiť pamäťovú kartu

Pridané: 23. decembra 2014

ok