Najnovšie recenzie zo sekcie GPS software

Pridané: 5. marca 2014

Zakúpený v MobilPC.sk

• Funguje online bez potreby internetoveho pripojenia a je pomerne presna mam moznost zrovnavat navigaciou ktora je znackova.Doteraz som nemal Androidovy mobil a pomer cena a vykon je dobry.Je len potreba dobre nastavit parametre a mat v mobile stiahnutu prislusnu mapu kde sa chceme pohybovat.
  • Troska mi vadila odozva systemu pri pisani a zadavani cielovej stanice.Mozna by mali navrhari troska popracovat na velkosti pismen.Inak hlasova navigacia pracovala presne a pohodovo.

Zhrnut mozem tak ze mobil ma vzdy clovek pri sebe a navigacia
pracuje dobre podla mojho ocakavania vyskusal som aj autonavigaciu a tiez pesiu.Ak bude na nejakej slusnej urovni pracovat aj upgrade mapoveho systemu tak je to velmi dobry vyrobok (softvare) za prijatelnu cenu.Mozem doporucit kazdemu co cestuje ma velmi slusnu navigaciu vzdy po ruke.Jasne ze treba sa priprave na cestu trochu venovat a mat stiahnute prislusne mapy a to cez wifi.
Vhodnost vyrobku je myslim pre kazdeho priemerne zdatneho uzivatela internetu a mobilnych technologii.Ja som napriklad v dochodcovskom veku.
Paci sa mi ze ma aj niektore vylepsenia oproti znackovej navigacii ktoru pouzivam a to su fotky krizovatiek a radenie do pruhov taktiez upozornenia na zmenu predpisanej rychlosti.

Pridané: 3. marca 2014

Zakúpený v MP3.sk

Produkt ktorý som zakúpil, som vlastnil aj v predchádzajúcom mobilnom zariadení a bol som maximálne spokojný. Nestretol som sa s navigáciou, ktorá by bola taká presná a spoľahlivá ako práve táto.

Pridané: 28. januára 2014

som max spokojný

Pridané: 9. januára 2014

• Dá sa využiť offline
  • Celkom presné
  • Neobmedzená licencia mapy/update sw
  • Update je dostupný neskôr
  • Sygic:Voucher Edition

Celkovo som spokojný s kúpou. :)

Pridané: 3. januára 2014

(naposledy upravené 3. januára 2014)

Zakúpený v mobilonline.sk

Mám dobrú navigáciu a telefón v jednom

Pridané: 1. januára 2014

Zakúpený v mobilonline.sk

• Plnohodnotná navigácia s kvalitným mapovým podkladom
  • Aktualízácia zadarmo
  • Možnosť sťahovať mapy do zariadenia-a to jednotlivo podľa potreby
  • Široká škála nastavenia vzhľadu a údajov na obraze navigácie
  • Pomerne zložitý prenos na iné zariadenie pri kúpe nového smartfónu,alebo poškodení....

Po skúsenostiach s navigovaním odporúčam každému,kto má tablet , alebo smartfón s gps modulom a uvažuje o kúpe navigácie.Sygic je spoľahlivá a presná navigácia s možnosťou individuálneho nastavenia upozornení na rôzne situácie , ako napr. prekročenie rýchlosti,POI body,a podd.Cenovo dostupná,kvalitou spracovania podkladu porovnatelná s najlepšími značkami na našom trhu.Odporúčam!

Pridané: 29. decembra 2013

• nefunguje hlasova navigacia

tovar mi je nanič zbytočne vyhodene peniaze

Pridané: 24. decembra 2013

• veľmi dobre znázorňuje,

Potrebné je dobre si to nastaviť a všetko riadne funguje.

Pridané: 22. decembra 2013

Zakúpený v mobilonline.sk

• Skvelá navigacia... S pár chybami...
  • Je to len voucher sygic a nie sále sygic

Škoda že voucher sygic vývojári neaktualizuju tak jak sále sygic.. .K 18.12.2013 je voucher 13.1.5verzia a sale je verzia 13.4.1 a je to jeden a ten istý produkt Sygic... Keby som to vedel skôr radšej by som doplatil cca o 6eur viac za sale sygic....

Overený zákazník Shoppie.sk Overený zákazník

Pridané: 20. decembra 2013

Zakúpený v Shoppie.sk

• lacná
  • slušná navigácia
  • V mobile asi najlepšia
  • zatiaľ nič

skúšal som free verziu a bola super, tak som si ju kúpil

eMichal eMichal

Pridané: 10. decembra 2013

• Plynulosť
  • Presnosť ciest
  • Hlasový prejav navigácie
  • Na hlavnom display-i len základné veci
  • Obmedzovanie rýchlosti-nepresné
  • Pri prestavovaní trasy prechodné body

Výborná navigácia až na pár drobností.
Navigácia ciest je presná,nestretol som sa s neajakou väčšou neprestnosťou.
Hlasový prejav je príjemný.Na hlavnom display-i sú len základné informácie a nezavadzajú mi tam tak rôzne doplnky.
Informácie o rýchlosti ktorou by ste mali ísť v obci alebo mimo nej nesedia takmer vždy.(napr. ukazuje vám že už môžete ísť 90, pričom ste stále v obci a do konca obce vám chýba cca 200 metrov...)
Keď si nastavíte trasu cez nejaký prechodný bod a potom si to rozmyslíte a chcete prechodný bod zrušiť/vymazať tak sa to nedá a musíte celú trasu zadávať od znova.
Cestu do Chorvátska cez Maďarsko zvládla navigácia brilantne,ako aj iné trasy.
S produktom som veľmi spokojný.

Pridané: 7. novembra 2013

Som spokojný

Anonym Anonym

Pridané: 19. októbra 2013

• treba v navigacii preprogramovat obec Ľubietova okr.Banska Bystrica ,nesedia pomenovania ulic, nezhoduju sa so skutocnostou .

-bola ponuknuta v obchode
-uz som uviedol v uvode
-zatial som nezistil,chcem porovnat aj rôzne adresy v Mníchove ktore poznam, ci sedia s navigaciou

Anonym Anonym

Pridané: 14. augusta 2013

• Jazyk
  • 45 krajín
  • Ženská ktorá príliš rozpráva :D
  • Hľadanie družice že nie 5min
  • Niekedy je pomalá

Veľmi dobrá applikácia na Android / Apple používam túto GPS na Samsung Galaxy S3 mini a zatiaľ ma zaviedla tam kde som chcel ísť aj keď som poznal cestu nemôžem povedať že je to najhoršia appka je to stredne dobrá mám ju v SK či už hovorovo alebo písane aj keď my to trocha lezie na nervy že tá ženská hovorí ´po 200m odbočte vľavo a keď prejdem 150m tak zase po 50m odbočte vľavo´ tak trocha ma to sklamalo akurát čo by som ešte vypichol tej app že pomalý hľadá družicu dákedy aj 5min . Neviem osobne by som túto GPS asi nepoužíval ak by som mal ísť napríklad do zahraničia ale čo už vývojari sa snažili to musím uznať a odporúčil by som ju skoro každému kto ma mobil z androidom alebo Iphone, nikdy neviem kedy sa my môže zísť či už uložiť si pozíciu na ktorom sa nachádzam alebo podobne ja si myslím ako som už písal je stredne dobrá GPS. Odporúčam

Pridané: 12. augusta 2013

• Prehľadný spôsob navigovania
  • Spoľahlivá navigácia
  • Bohatá funkcia: Body Záujmu
  • Hlasová navigácia presná
  • Nastavenia trochu neprehladné
  • Plánovanie trasy nelogické - vždy treba vykonať úpravy na trase ktorú navrhuje softvér.

Myslím že najlepšia navigácia, aj keď má svoje nedostatky. Zatial som nenašiel lepšiu navigáciu na Android.
Nastavovanie je trošku zdĺhavé, to len preto lebo softvérom navrhovaná trasa je zbytočne komplikovaná, zdĺhavá a často nelogická. Ale po presnom určení trasy a po stlačení tlačidla NAVIGOVAŤ funguje stopercentne na mojom telefóne (Xperia U). Neseká a je veľmi prehladný. Zatial som ho použil 4x na dlhšiu cestu na úplne neznáme miesto, vždy som bez problémov dorazil.

Overený zákazník Electro World Overený zákazník

Pridané: 7. augusta 2013

Zakúpený v Electro World

• najlepšia navigácia pre Android. Samozrejme obchod urobil chybu, že ju predáva ako "2012" so zľavou, pretože je to len kľúč, apku si stiahnete z netu (najnovšiu) a máte doživotnú aktualizáciu aplikácie aj máp.

ušetril som 10e

Overený zákazník Electro World Overený zákazník

Pridané: 5. augusta 2013

Zakúpený v Electro World

• myslim ze je to velmi dobra navigacia pre mobily
  • kupene za velmi dobru cenu

Pridané: 1. augusta 2013

Zakúpený v MobilPC.sk

• Flexibilita, 3D, má všetko čo by som očakával, prioritné nastavenie cez POI super. Podpora POI excelentná.
  • Drobnosti ale nie vo veľmi negatívnom význame:
  • Niektoré zvuky prebudia aj mŕtveho: železnica aj ked ide popod cestu.
  • Veľakrát chce sťahovať niečo z internetu pri zapnutí. Čo, to som sa ešte nedozvedel. Pokiaľ som v zahraničí stojí to peniaze za datový rooming (našťastie posledne len 30 sek).
  • Raz som sa prihlásil a zdá sa mi že sa stále pýta na prihlásenie kontom a heslom.
  • Pokiaľ zastanete niekde, obraz sa otáča aby (asi) ste videli okolie (celkom dobré), ale do začatia pohybu sa nevráti včas do smeru odporúčanej jazdy ale ostáva kolmo. Na križovatke to dosť mätie a zneistieva vodiča. Stačilo by raz otočenie a návrat. Ale je to vec názoru.
  • Občas fakt "zablúdi" napr. pod vysokými činžiakmi v meste kde stráca signál. Tu by mal ostať v poslednej polohe a "nevymýšľať".
  • O pokus vrátiť sa by sa mal usilovať len 2 x, ak vie nájsť alternatívnu cestu-prepočítaním (trebárs na základe nejakej tolerancie vzdialenosti). Pokiaľ sa rozhodnem isť inakadiaľ, tak po kilometri už nech netočí nazad, ale prepočíta. Nech sa vtedy trebárs rozbliká zmenený čas dojazdu.

Toto je moje tretie navigačné zariadenie, resp. software (MIO, MIO s iGO8, NAVIGON, Sygic v.11v Galaxy SII). Dlho som mal verziu S11.x a bol som spokojný. Voucher verzia S13.x ponúka veľa "dobrôt" už naviac. Prioritne na známych trasách sledujem čas dojazdu. Tu by som odporučil možnosť doprogramovať niečo ako mal iGO8 plná verzia do GPSiek, (iGO10 pre mobil to nemá) kde sa dala otvoriť akási samostatná druhá obrazovka len s mnohými užitočnými údajmi (všetky pozične voliteľné). Teda nie mapa. Niektoré údaje by sa mohli dať zväčšiť - napr. rýchlosť, čas dojazdu.... Zišli by sa aj iné hlasy okrem Jany.
Absolútne odporúčam!

Pridané: 23. júla 2013

Zakúpený v MP3.sk

• je to dobrý produkt vyskúšal ich už viac
  • nie je problém so supportom, menim som dva krát tel. a bolo mi vyhovené

Dobrý produkt, žiadny problém so supportom v prípade zmeny MT či tabletu

Pridané: 22. júla 2013

• super navigacia